Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moderní Popelka

25. 3. 2007
<>
Hrají:
Hilary Duff, Chad Michael Murray, Regina King, Mary Pat Gleason, John Billingsley, Joshua Jackson, Jennifer Coolidge, Lin Shaye
Originální název: A Cinderella Story
Žánr: romantická komedie
Délka: 92 minut
Rok vydání: 2004
Motto: Tento film je utkaný ze snů...

Popis: Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skáče podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhuje svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí.
Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy, se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář